Zajistíme komplexní servis pro výrobce baterií a to bez ohledu na skupinu baterií.

Spolupráce se společností ECOBAT je tím nejjednodušším způsobem, jak jako výrobce či dovozce baterií a akumulátorů zabezpečíte plnění svých zákonných povinností. Jsme na trhu už 20 let a máme zkušenosti, abychom vás spolehlivě provedli všemi procesními, organizačními i legislativními náležitostmi. Servis poskytujeme pro všechny skupiny baterií. S námi máte jistotu nízkých uživatelských poplatků, bezplatného servisu a časově efektivní spolupráce. To, že jste u ECOBATu na dobré adrese, vám může potvrdit více než tisíc výrobců, kteří už nám projevili svou důvěru.

Tradice, zkušenost, individuální přístup

Naše organizace je oprávněna k provozování kolektivního systému zpětného odběru baterií a akumulátorů. Uzavření Smlouvy o kolektivním plnění pro vás zajistíme komplexní servis včetně zápis do Seznamu výrobců na Ministerstvu životního prostředí . V případě zájmu vám poskytneme odborné poradenství nejen v oblasti značení baterií a vše potřebné ohledně zákona o výrobcích s ukončenou životností (zákon č. 542/2020 Sb.), který nově definuje veškeré povinnosti spojené s rozšířenou odpovědností výrobců baterií v České republice.

Je to řešení, které hledáte?

Máte-li zájem plnit si legislativní povinnosti prostřednictvím kolektivního systému ECOBAT, jednoduše se zaregistrujte prostřednictvím kontaktního formuláře. Můžete nám také zavolat nebo napsat, rádi se vám budeme věnovat.

 

Podpora obchodního oddělení
Monika Svobodová
tel.: +420 733 182 188
e-mail: monika.svobodova@ecobat.cz

 

Připravte si podklady

Pro snadné projednání vašich otázek a potřeb doporučujeme, abyste si připravili tyto informace:

  • skupiny, typy a značky baterií, které uvádíte nebo budete uvádět na trh,
  • očekávané roční množství nebo hmotnost baterií uváděných na trh,
  • typy elektrozařízení nebo dopravních prostředků s bateriemi (pokud se jedná o baterie zabudované či přiložené k elektrozařízením).