Baterie ve firmách

Ve většině firem se používají nejrůznější typy baterií, a to jak při výrobních a provozních činnostech, tak v kancelářích. Když doslouží, neměly by skončit mezi směsným odpadem, ale měly by být předány do systému zpětného odběru. My v ECOBATu vám garantujeme, že vyřazené baterie, které nám odevzdáte, budou v maximální možné míře recyklovány a že za jejich zpracování nebudete nic platit.

Třídění odpadů, včetně baterií, patří ke společenské a environmentální odpovědnosti firem. Zdarma vám poskytneme sběrné nádoby, ve kterých můžete skladovat baterie nejen z vaší firmy, ale zároveň můžete v ochraně životního prostřední podpořit i vaše zaměstnance, kteří mohou do sběrných nádob ve firmě odevzdávat i vybité baterie ze svých domácností.

 

Spolupracují s námi

Do sběru baterií na pracovištích se zapojují malé, střední i velké firmy po celé České republice. Mezi jinými například JE Dukovany, Veolia, Barum Continental Otrokovice, Český rozhlas, Dopravní podnik hl. města Prahy, Škoda Plzeň, Letiště Praha, Nemocnice na Homolce nebo Barrandov Televizní Studio.