Baterie ve firmách

Ve většině firem se používají nejrůznější typy i skupiny baterií. Ve výrobních a provozních činnostech se běžně používají speciální baterie určené pro profesionální či průmyslové využití.  Baterie se také staly běžnou součástí kancelářského vybavení. Všechny takové to baterie, když doslouží, by neměly skončit mezi směsným odpadem.  Měly by být předány do systému zpětného odběru. My v ECOBATu máme řešení pro všechny případy a současně vám garantujeme, že vyřazené baterie, které nám odevzdáte, budou v maximální možné míře recyklovány.

Třídění odpadů, včetně baterií, patří ke společenské a environmentální odpovědnosti firem. Poskytneme vám sběrné nádoby, ve kterých můžete skladovat baterie nejen z vaší firemní činnosti. Zároveň můžete v ochraně životního prostřední podpořit i vaše zaměstnance, kteří mohou do sběrných nádob ve firmě odevzdávat i vybité baterie ze svých domácností.

Novinkou je nabídka řešení i pro tzv. automobilové baterie.

Spolupracují s námi

Do sběru baterií na pracovištích se zapojují malé, střední i velké firmy po celé České republice. Mezi jinými například JE Dukovany,  Český rozhlas, Dopravní podnik hl. města Prahy, Škoda Plzeň, Letiště Praha, Nemocnice na Homolce, Mlékárna Klatovy a mnoho dalších.